2 Aralık 2017 Cumartesi

Kate Middleton 10 yılı aşkın süredir aynı çizmeyi giyiyor

Cambridge Düşesi Kate Middleton, Londra’da bulunan bir ilkokulu ziyaret etti. Tutumluğuyla tanınan Düşes, ziyareti esnasında 10 yıldan uzun bir süredir giydiği çizmeleri tercih etti.
Cambridge Düşesi Kate Middleton, Londra’daki Robin Hood Primary School’u ziyaret etti.
Royal Horticultural Society Vakfı’nın ilkokullarda doğa sevgisini geliştirmek için yürüttüğü çalışma kapsamında 35 yaşındaki Düşes, öğrencilerle birlikte bahçe işleri yaptı.
Nisan ayında üçüncü çocuğunu dünyaya getirecek olan Cambridge Düşesi, kendisinin hevesli bir bahçıvan olduğunu çocukları George ve Charlotte’un bu ilgiye sahip olması için çalıştığını söyledi.
Öğrencilerin böcek evi olarak tasarladığı ve Kraliyet Ailesi’nin içinde yaşadığı Buckingham Sarayı’ndan esinlenerek Bug-ingham Sarayı(Bug, İngilizce’de böcek anlamına geliyor) ismini verdiği çalışma ise Middleton’u kahkalara boğdu.
Diğer taraftan Middleton’un 10 yıldan uzun bir süredir giydiği, Penelope Chivers markalı dize kadar uzanan deri çizmelerini bu etkinlikte de tercih etti.
Tutumluluğuyla tanınan düşes, 475 sterlin (yaklaşık 2500 Türk lirası) değerindeki bu çizmeleriyle ilk olarak 2004 yılında St. Andrews Üniversitesi’nden mezun olurken görüntülenmişti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir