2 Aralık 2017 Cumartesi

Vatan Şaşmaz hakkında şoke eden kaset iddiası

Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer suskunluğunu Duymayan Kalmasın'a bozdu.

Sümer Bayer, Vatan Şaşmaz'ın 58 ünlü isimle cinsel ilişki kasetinin olduğunu ve kasetlerden birinin kardeşi Filiz Aker'e ait olduğunu söyledi. İşte Sümer Bayer'in açıklamaları:
Vatan yatak odasındaki gardırobun içerisine gizli bir bölme yaptırmış. Vatan Şaşmaz, Filiz Hanım'ın kasetini vereceği zaman, Filiz bakıyor ki bir sürü kaset var. O zaman anlıyor, bütün birlikte olduğu kadınları kasete aldığını ve dolandırıldığını.
58 tane kaset var. Poşete sığmıyor, gidiyor mutfaktan bir poşet daha getiriyor ve ona da koyuyor.
Çıkıyor evine gidiyor. Kasetleri izlemeye başlıyor, hepsi ayakta çekilmiş kasetler. Türkiye'nin en elit insanları zengin insanları...
Kardeşim öleli 93 gün oldu. Ben 93 gündür yasını tutuyorum. Vatan'ın ailesinin tabi ki onların da acısı var. Onların bana ulaşamadığını, cezaevinde olduğum için düşünüyorum. Onlar da biliyor Vatan'ın 3 milyon 230 bin dolar Filiz'e olan borcunu...
Kardeşimi kaybettim. Bunu içime sindiremiyorum. Böyle bir şey olmamalıydı. O kızı o pozisyona getirmemeliydiler. Psikolojik sorunları olan biri değildi. İntihar ettiklerini söyleyen insanlar var. Onlar en yakınındaki insanlar, ekmeğini yiyen insanlar.
Vatan akşam üstü 130 bin dolar getirecekti. O kadar para bulduğunu söylemiş Filiz'e... Fakat akşam geldiğinde otele elinde paket yoktu.Odaya giriyor 3 dakika sonra Filiz artık odada ne olduyda silahı çekiyor, Vatan'ı öldürüyor. 7 dakika sonra da kendini öldürüyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Bunlarda İlginizi Çekebilir