1 Aralık 2017 Cuma

Sinem Kobal oyunculuğu rafa kaldırıyor

Büyük umutlarla başladığı dizisi kısa sürede final yapınca hüsrana uğrayan Sinem Kobal, kariyerinde radikal bir karar aldı.
Uzun dizi sürelerinden de şikayetçi olan güzel oyuncu, iddiaya göre bir süre dinlenip kendini moda konusunda geliştirmek istiyor.
Takvim'in haberine göre kendine has tarzıyla beğeni toplayan Kobal'ın bu konudaki en büyük destekçisi ise eşi Kenan İmirzalıoğlu ve yakın arkadaşı Geçtiğimiz ay ünlü giyim markası İpekyol için koleksiyon hazırlayan Özilhan'ın tasarımlarına hayran kalan Kobal da bu yolda ilerleyip yeteneğini gözler önüne sermek istiyor.
Bir süreliğine İtalya'ya gitmeyi planlayan ve burada alacağı eğitimin ardından hayalindeki kıyafetleri tasarlayacak olan Kobal'ın Yasemin Özilhan gibi ünlü bir giyim markası için kapsül koleksiyon hazırlamak yerine kendi markasını kurmayı planladığı konuşuluyor.
Son 2 dizisi yayından kaldırılan Sinem Kobal'ın beyazperdede boy gösterdiği 'Okul', 'Ayakta Kal', 'Yaktın Beni' ve 'Romantik Komedi' filmleri de gişede hüsrana uğramıştı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir