24 Ekim 2017 Salı

Caner Toygar’ın evinden çıkanlar şoke etti

Esra Erol'un evlendirme programında dünya evine giren Berke Kentli Toygar ve Caner Toygar şimdilerde kanlı bıçaklı... Boşanma davası süren ikiliden Caner Toygar'ın evinde arama yapıldı. Caner evinde bulunanlarla ilgili konuştu.
Caner Toygar'ın evinde, mahkeme kararıyla arama yapıldı. Polis ve avukatların imza altına aldığı tutanağa göre, evde çıkan pompalı tüfek, depresyon ilaçları ve kadın makyaj malzemeleri tutanakla muhafaza altına alındı. Olay üzerine Esra Erol’un programına konuk olan Caner Toygar, konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

İşte Caner Toygar’ın o açıklamaları:
“Berke'nin tek amacı beni tahrik etmek, yalvarırım peşimi bıraksın, artık çok bunaldım. Depresyon hapları demişler, biz doktora beraber gitmedik mi? Panik hastası değil miyiz? Beraber kullandığımız ilaçlar değil mi bunlar. Bana Berke kendisi yalvardı, baskı kurdu doktora gidelim diye. Cebimde para olsa bütün parasını vereceğim. Berke'nin babasına ulaşmaya çalışıyorum. Salih Zafer Kentli lütfen bana ulaşın. Ne demek makyaj malzemelerini Caner kullanıyor. Kendisi kullandığı makyaj malzemelerinin reklamını yapıyor. Evde makyaj malzemeleri var. Böyle bir cümle kullanılır mı? Yazıklar olsun… Evlenmeden önce çok büyük kavga ettik. O zaman neden polise gitmedin. Para para para para nasıl kurtulacağım. Berke beni hiç bir zaman sevmedi. Tülin'le bize milyonlar verdiler, yine de evlenmedim. Ben para için kendimi satmam, bunu herkes çok iyi bilir. Para için satsaydım, şuan bu halde olmazdım. Her şeyim olurdu. Açta kalsam, parasız da kalsam evlenmem dedim. Kabul etmem dedim ve 5 sene aç kaldım. Soyadımı taşıma bari ya. Esra Hanım siz bizim için neler yaptınız, işe gelmeye utanıyorum artık. En sonunda üzüntüden hasta olacağım. ”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir