24 Kasım 2017 Cuma

Uma Thurman'dan Harvey Weinstein'a : Bir kurşunu bile hak etmiyorsun

Aktris Uma Thurman, adı bir süredir taciz skandallarıyla alınan yapımcı Harvey Weinstein’ın kurbanlarından biri olduğunu açıkladı.
ABD’li oyuncu Uma Thurman, Instagram hesabından Şükran Günü’ne ilişkin bir gönderi yayımladı.
Ünlü aktris, mesajında Harvey Weinstein tarafından tacize uğradığını ima ederek, ünlü yapımcının kurbanlarıyla dayanışma içinde olduğunu belirtti.
47 yaşındaki oyuncu başrolde oynadığı ve Weinstein’ın yapımcısı olduğu Kill Bill: Volume 2 filminden bir kareyle şu notu paylaştı:
"BİR KURŞUNU BİLE HAK ETMİYORSUN"
“ Şükran Günü’nüz kutlu olsun,
Bugün, başkalarını karşı ayakta kalmaya cesaret edenlere, sevdiğim herkese ve hayatta olduğuma şükrediyorum. Daha önce yüzüme bakıp anlayamayacağınız birkaç nedenden kızgın olduğumu söylemiştim."
"Zamanınızı almamın önemli olduğunu düşünüyorum: adil olmak için, kesin olmak için, yani... Herkese mutlu bi Şükran Günü dilerim! (Sen ve senin tüm kötü niyetli komplocuların hariç Harvey! – Sürecin senin için acılı ve yavaş işlemesine sevindim - Tek bir kurşunu bile hak etmiyorsun!)"
"Bizi izlemeye devam edin!”
Aralarında Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow, Asia Argento ve Cara Delevigne gibi ünlü isimlerin bulunduğu yaklaşık 100 kadın, Weinstein'ın taciz veya tecavüzüne maruz kaldığını bildirmişti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir